Zadzwoń: (032) 202 15 46

Wsparcie techniczne (umowa serwisowa)

Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane przez nas programy działały niezawodnie, wiemy jednak, jak ważna dla naszych klientów jest możliwość uzyskania wsparcia podczas pracy z programem w przypadku ewentualnych problemów czy też nowej wersji programu, dostosowanej do stale następujących zmian w prawie. Dajemy pełną gwarancję wykorzystania wiedzy oraz umiejętności naszych specjalistów, jednocześnie zapewniamy bezpieczeństwo, jak również łatwy dostęp do informacji dotyczących systemu.

W ramach wsparcia technicznego oferujemy Państwu:

  • telefoniczną, jak również z wykorzystaniem czatu pomoc konsultantów w przypadku pytań, które mogą pojawić się przy instalacji programu i rozpoczęciu pracy z nim.
  • możliwość wypowiadania się i uzyskiwania odpowiedzi na temat programów poprzez nasze forum.
  • upust cenowy na wszystkie dodatki w naszej kompletnej bazie dodatków pozwalające na ulepszenie Państwa oprogramowania.
  • analizę uszkodzonych baz danych przez konsultantów działu pomocy technicznej.

Wątpliwości lub problemy można zgłaszać:

  • telefonicznie – pod numerem (32) 202 15 46,
  • e-mailem – na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ,
  • poprzez skype'a - hsoft.pl.

Zgłaszając się do nas z pytaniami, wątpliwościami, problemami, należy być przygotowanym do udzielenia odpowiedzi na kilka ważnych pytań dotyczących użytkowanego komputera oraz wersji programu.

Klienci, którzy wykupią Wsparcie techniczne, są upoważnieni do korzystania ze specjalnych zniżek na produkty i usługi. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą, która znajduje się na stronie


Wyszukaj dodatek dla siebie

Poznaj nasze dodatki

x

Nasze cenniki

x
Dodatki Cenniki