Zadzwoń: (032) 202 15 46

Sage ERP X3 to

Sage ERP X3 jest prosty w użyciu, szybki we wdrożeniu i przynosi zyski. Pozwala nie tylko uporządkować wewnętrzne procesy, ale także wydajnie kontrolować przepływ informacji do klientów, dostawców i podwykonawców. Usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa, wspiera prognozowanie i zarządzanie.

To wydajne i sprawdzone rozwiązanie, działa u ponad 3 000 firm z 53 krajów a korzysta z niego ponad 150 000 użytkowników.

Siedem powodów dlaczego powinieneś wybrać Sage ERP x3:

1.Funkcjonalność:

Przy wyborze wydajnego systemu rekomendujemy sporządzenie listy kluczowych wymagań oraz sprawdzenie, które z systemów o prostej i zintegrowanej budowie są w stanie je zaspokoić. Sage ERP X3 oferuje bogatą funkcjonalność a przy tym pozostaje proste we wdrożeniu oraz w obsłudze. Elastyczność rozwiązania polega także na tym, że można go sparametryzować do ściśle określonych wymagań przedsiębiorstwa i jego specyfiki działania. Co oznacza, że wybierając „szyte na miarę” rozwiązanie otrzymujemy pełne wsparcie kluczowych procesów bez skomplikowanych i zbędnych dodatków. Jednocześnie wybór Sage ERP X3 nie oznacza rezygnowania z funkcjonalności.

 

2.Integracja:

Zintegrowanie oprogramowania nie oznacza po prostu aplikacji, które „jakoś tam” ze sobą współpracują. Integracja oznacza, że aplikacje mogą przekazywać sobie informacje w czasie rzeczywistym i korzystają ze wspólnej bazy danych oraz interfejsu użytkownika a co najważniejsze, mogą wspólnie ewoluować. Wiele systemów ERP skrywa pewne luki funkcjonalne. Oferując 'modułową budowę', często wymagają wyspecjalizowanych interfejsów oraz złożonych procesów utrzymania. Sage ERP X3 oferuje bogatą oraz w pełni zintegrowaną funkcjonalność dla wszystkich obszarów działania przedsiębiorstwa, począwszy od księgowości i zarządzania finansami, poprzez zaopatrzenie, zarządzanie stanami magazynowymi, sprzedaż, zarządzanie relacjami z klientami, aż po sferę produkcji.

 

3.Skalowalność:

Ewolucja oznacza zdolność systemu ERP do rozwijania się wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, bez konieczności uciekania się do kosztownych modernizacji lub zakupu dodatkowych modułów. Zintegrowany charakter rozwiązania Sage ERP X3 zapewnia organizacji wszystkie funkcje biznesowe, których realizuje teraz i których może potrzebować w przyszłości - bez dodatkowych opłat licencyjnych. Funkcje te są zawarte w rozwiązaniu od samego początku i wystarczy je po prostu aktywować, gdy okażą się potrzebne. Sage ERP X3 rośnie razem z przedsiębiorstwem, dostosowując się do zmian organizacyjnych, po przeskalowaniu umożliwia wydajną obsługę ponad 2 000 użytkowników.

 

4.Wbudowana obsługa sieci www:

Wbudowana obsługa sieci www oznacza, że z systemu można korzystać w taki sam sposób zarówno w trybie klient-serwer, jak i w trybie dostępu przez sieć www. Niektóre systemy informatyczne ERP mogą oferować specjalizowane tryby połączenia z siecią www, dostępne dla wybranych funkcji, jednak niewiele systemów zapewnia jednocześnie tak efektywną obsługę systemu zarówno w sposób klasyczny i przez sieć www. Zalety tej zaawansowanej architektury są niezwykle przydatne podczas rozszerzania działalności przedsiębiorstwa na wiele placówek lub rozwijania relacji z wybranymi dostawcami, partnerami oraz klientami.

 

5.Obsługa specyfiki różnych krajów:

Rozwiązanie Sage ERP X3 dostępne jest w ośmiu wersjach uwzględniających różne języki (w tym język Chiński) i różne systemy prawne. Daje to użytkownikom możliwość pracy z systemem w ich rodzimym języku, niezależnie od tego gdzie się znajdują. Przy tym, parametry specyficzne dla danego kraju, takie jak wymagania prawne lub rynkowe, pozostają scentralizowane i obsługiwane przez pojedyncze, globalne rozwiązanie. Sage ERP X3 znacznie upraszcza wymianę danych i współdzielenie procesów przez zagraniczne placówki i filie firm, umożliwiając im zachowanie ich własnych, specyficznych zasad obsługi systemu i prowadzenia działalności .

 

6.Niski koszt posiadania:

Funkcjonalność i prostota obsługi oraz koszty posiadania to najważniejsze kryteria decydujące o wyborze systemu ERP. Ważne jest jednak zwrócenie uwagi na całkowity koszt projektu – zakupu systemu i jego wdrożenie i rozwój. Często się okazuje, że koszt jest wyższy od początkowo zakładanego, ponieważ przedsiębiorstwo potrzebuje kolejnych usług umożliwiających dostosowanie rozwiązania do swoich specyficznych potrzeb. Tworząc rozwiązanie Sage ERP X3 kierowaliśmy się celem, jakim jest istotne ograniczenie czasu wdrożenia i dostosowywania rozwiązania. Dlatego udostępniliśmy w standardowej wersji możliwie najwięcej zaawansowanych funkcji, wskazanych przez naszych klientów. Uważamy, że ograniczanie kosztów począwszy od implementacji jest najlepszym sposobem na zagwarantowanie szybkiego zwrotu z inwestycji.

 

7.Zaangażowanie w sukces:

Firma Sage posiada jednostkę dedykowaną wyłącznie wsparciu serwisowemu Sage ERP X3. Dzięki temu może zaoferować bez względu na lokalizację klienta: czujną i szybko reagującą organizację wsparcia, zaangażowaną w działalność klientów, wspieraną przez zasoby czołowego dostawcy oprogramowania biznesowego oraz centra badawczo-rozwojowe na najwyższym światowym poziomie. Nasi konsultanci i inżynierowie są zaangażowani w sukces każdego klienta.

 
 

Kluczem do sukcesu międzynarodowej ekspansji gospodarczej jest taki system ERP, który umożliwia w prosty sposób zarządzanie rozproszoną strukturą przedsiębiorstwa bez względu na ilość podmiotów i ich lokalizację na świecie. Zapewnienie bezpieczeństwa zagranicznych inwestycji oraz ich samowystarczalność ściśle wiąże się z wyborem rozwiązania informatycznego, dostosowanego do lokalnych warunków rynkowych, sytuacji i zwyczajów.

Średnia lub duża firma z międzynarodowymi ambicjami potrzebuje rozwiązania ERP dostosowanego do własnych potrzeb, a jednocześnie działającego poprawnie zarówno na rynku lokalnym, jak i na większości rynków światowych. Sage ERP X3 jest idealnie dopasowany do potrzeb - uwzględnia prawodawstwo i zwyczajowe uwarunkowania wielu krajów - bez konieczności dokupowania dodatkowych opcji i parametryzacji.

 

Rozwiązanie gotowe do działania na całym świecie

System Sage ERP X3 jest optymalnym rozwiązaniem dla firm planujących rozwój międzynarodowej działalności, ponieważ nie wymaga inwestowania w skomplikowane i kosztowne systemy zarządzania.
Sage ERP X3 jest przystosowany do obsługi grup posiadających wiele spółek. Pozwala wybrać dla nowej lokalizacji: język, walutę, typ przedsiębiorstwa i obowiązujące ustawodawstwo.

Gdziekolwiek zaplanowana zostanie obecność firmy, Sage ERP X3 może być łatwo wdrożony w wielu lokalizacjach i na wielu rynkach zbytu, skutecznie dostosowany do przepisów i zwyczajów - zupełnie jak rozwiązania tworzone lokalnie.

Dzięki połączeniu informacji z wielu krajów, w jednym systemie można uzyskać lepszy wgląd w działalność biznesową, konsolidując informacje globalnie, a jednocześnie zwiększyć opłacalność inwestycji.

 

Skonfigurowany dla wielu krajów

Sage ERP X3 jest skonfigurowany do działania w wielu językach i zgodnie z lokalnymi wymogami prawnymi obowiązującymi w: Polsce, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Portugalii, Hiszpanii, Argentynie i Chinach. Dzięki temu użytkownicy na całym świecie mają bezpośredni dostęp do jednego systemu w ich ojczystym języku.

Sage ERP X3 obsługuje dane wielojęzyczne, w zależności od potrzeb konkretnego odbiorcy (np. opisy artykułów, teksty do faktury itp.). Wszystkie parametry poszczególnych krajów, w tym lokalne wymagania prawne i rynkowe, są centralnie mapowane, w celu zapewnienia spójności danych.
Sage ERP X3 ułatwia wymianę danych i procesów między różnymi lokalizacjami na całym świecie, uwzględniając wymagania i przepisy rożnych krajów.

 

Szybkie, etapowe wdrożenie

Sage ERP X3 oferuje standardowy zestaw narzędzi i ustawień dla wielu krajów, co przyspiesza proces korzystania z programu w nowych zagranicznych lokalizacjach.
Rozpoczęcie korzystania z oprogramowania w nowym oddziale wymaga od autoryzowanego użytkownika jedynie przeglądarki sieciowej.
Sage ERP X3 umożliwia wdrożenie w pełni funkcjonalnego systemu zarządzania w nowych filiach lub zakładach produkcyjnych, bez inwestowania w kosztowną infrastrukturę IT.
Modułowa struktura programu pozwala na stopniową rozbudowę systemu, tak aby towarzyszył międzynarodowemu rozwojowi firmy.

 
 


Wyszukaj dodatek dla siebie

x

Nasze cenniki

x
Dodatki Cenniki