Zadzwoń: (032) 202 15 46

Korzyści dla Twojej firmy

Prosty w użyciu - Przez co łatwy w użyciu i wdrożeniu.
  • Sage ERP X3 zaprojektowano z myślą o użytkowniku. Graficzna prezentacja danych ułatwia nawigację po systemie, umożliwia stworzenie menu w taki sposób, aby zobrazować przebieg procesów, zgodny z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Edytor procesów Sage Visual Processes™ ułatwia korzystanie z systemu dzięki szczegółowym, gotowym do użycia listom zadań. System posiada jednolity interfejs, co oznacza, że każdy ekran w różnorodnych modułach wygląda w ten sam sposób . Jest w pełni zintegrowany z pakietem MS Office.
Przyjazna nawigacja oraz łatwość w dostosowaniu systemu
  • do specyficznych wymagań sprzyjają szybkiej nauce i czynią go użytecznym narzędziem pracy. Atutem są także niższy koszt przygotowania nowych pracowników do pracy z Sage ERP X3, ponieważ taki proces przebiega szybko a w czasie eksploatacji systemu użytkownicy popełniają znacząco mniej błędów. Ponadto prostota wzbudza zaufanie do systemu jego użytkowników, którzy nie podejmują prób bojkotowania wdrożenia. Dzięki prostocie także wdrożenie może przebiegać szybciej.
Możliwość stopniowego wdrażania systemu,
  • umożliwia dostosowanie Sage ERP X3 do wymagań każdego przedsiębiorstwa oraz strategii jego rozwoju. To rozwiązanie można łatwo dostosować do strategii przedsiębiorstwa a nie odwrotnie. Mimo bogatej i zaawansowanej funkcjonalności systemu do wdrożenia można wybrać tylko te funkcje, które w danym momencie są potrzebne przedsiębiorstwu aby osiągnęło sukces. Oznacza to, że przedsiębiorstwo dostaje rozwiązanie skrojone na jego miarę, nie utrzymuje zbędnych, nadmiarowych funkcjonalności a wdrożenie rozwiązania jest przewidywalne w czasie.
  • Rozbudowane narzędzia prekonfiguracji programu także pozwalają zaoszczędzić czas przy dopasowywaniu go do potrzeb firmy. Szybsze wdrożenie oznacza także sprawdzoną metodykę wdrożeniową, doświadczony zespół konsultantów, wsparcie R&D.
Sage ERP X3 jest opłacalny
  • bo po wdrożeniu redukuje koszty, usprawnia procesy, pozwala na szybsze podejmowania trafnych decyzji, co bezpośrednio przekłada się na zyski dla przedsiębiorstwa. Krótki czas wdrożenia pozwala szybciej osiągnąć zyski z wdrożenia, nie tylko w postaci trafnych decyzji biznesowych, ale także poprzez szybsze uwolnienie zasobów do tej pory zaangażowanych w proces wdrożenia. Dodatkową korzyścią jest większa motywacja pracowników, chęć wykorzystania ich nowo nabytych umiejętności.

Wyszukaj dodatek dla siebie

Poznaj nasze dodatki

x

Nasze cenniki

x
Dodatki Cenniki