Zadzwoń: (032) 202 15 46

9 powodów by przejść na Sag​e Kadry i Płace One Payroll

Sage Kadry i Płace One Payroll jest aktualizowany na bieżąco i sprawnie radzi sobie w gąszczu prawnym, obsługując nie tylko nowe regulacje, ale także większość wyjątków od przepisów. To jedna, zintegrowana aplikacja do zarządzania obszarem madrkwo-płacowym w każdej firmie. W zależności od Twoich potrzeb możesz dokupić do niej dodatkowe opcje w atrakcyjnych cenach.

Wprowadziliśmy automatyczne aktualizacje, które ułatwiają pracę specjalistów kadrowych, ale też firmowemu informatykowi.

 • #1.   Płać za to z czego korzystasz. Klient może wybrać te dodatkowe opcje, których potrzebuje. Może też wybierać wersje w zależności od liczby obsługiwanych pracowników na liście płac.

 • #2.    Łatwa rozbudowa. Rozbudowa będzie polegała wyłącznie na odświeżeniu nowej licencji, bez konieczności ponownej instalacji, aktualizacji bazy danych, wysyłania karty rejestracyjnej, aktywacji itp.

 • #3. System rośnie wraz z firmą. Wzrost firmy często oznacza, że musi ona wdrożyć bardziej skomplikowane procesy, rozbudować struktury itd. Sage Kadry i Płace One Payroll oferuje większe bogactwo nowych funkcjonalności – nie trzeba wydawać pieniędzy na nowy program. Można dodać nowe opcje do używanego programu Sage Kadry i Płace One Payroll, np. integracje z systemami rejestracji czasu pracy, systemami e-urlopów, tworzenia pasków płacowych i wysyłanie ich e-mailem, przelewy online, e-teczka pracownika. Sage Kadry i Płace One Payroll umożliwia rozliczanie dużych wolumenów umów zleceń. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom pojedynczy specjalista ds. kadr może bez problemu w łatwy sposób rozliczyć nawet 3 000 rachunków do umów zleceń w ciągu miesiąca.

 • #4 Możliwość otwierania i zamykania okresów wynagrodzeń dla wybranych pracowników. W Symfonii operacja otwierania i zamykania okresów wynagrodzeń przeprowadzana jest wyłącznie dla wszystkich pracowników. Oznacza, to, że chcąc poprawić wynagrodzenie jednego pracownika użytkownik musi przeliczyć wynagrodzenia wszystkich pracowników, a potem ponownie wszystkich sprawdzić. W Sage Kadry i Płace można ją wykonać jednego pracownika dla wybranych kilku pracowników, co znacznie skraca czas wykonania tej operacji i ogranicza konieczność ponownego sprawdzania wynagrodzeń dla wszystkich pracowników.

 • #5 Wyrównania i korekty. Możliwość przygotowania korygujących list płac dotyczących (np. zmiana jednej nieobecności na inną, podwyższenie / obniżenie wynagrodzenia, zmiana parametrów czasu pracy, przekroczenia ZUS i inne) oraz przygotowania korygujących deklaracji ZUS.

 •  #6. Bezpieczniejszy silnik bazy danych. MS SQL ma bardziej rozbudowane mechanizmy chroniące bazę przed uszkodzeniem niż używane we wcześniejszych wersjach silniki Betrieve czy Pervasive. Nowe rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo danych i chroni przed ich utratą (np. w wyniku uszkodzenia bazy danych)

 •  #7. Większa wydajność. W Sage Kadry i Płace naliczenia wynagrodzeń są wykonywane szybciej niż w Symfonii. Sage Kadry i Płace jest przygotowany na obsługę nawet 10 000 pracowników na liście płac. 

 • #8. Bardziej zaawansowane ustawienia dostępu poszczególnych użytkowników. Zyskujesz większą kontrolę i wiedzę nad tym, co użytkownicy robią w programie.

 • #9 Łatwiejsze ( z możliwością ustawienia automatyczne) tworzenie kopii bezpieczeństwa

 

 Pobierz wersję demo programu, wypróbuj nowe funkcjonalności i udogodnienia, które wprowadziliśmy po wysłuchaniu setek opinii naszych klientów.

 Uwaga użytkownicy programu Sage Symfonia 2.0 Kadry i Płace! Wsparcie aktualizacji prawnych do Waszego programu będzie świadczone do maja 2018 r. Nowe funkcjonalności programu są dostępne już teraz w Sage Kadry i Płace One Payroll.

Sage Symfonia 2.0

Informujemy, że producent oprogramowania klasy ERP - firma SAGE z dniem 1 października 2016 r. kończy wsparcie dla przestarzałej technologii, czyli: systemu operacyjnego Windows XP oraz silnika bazy danych Btrieve. Tylko do tej daty wspierane będą też obecne produkty linii SYMFONIA funkcjonujące dotychczas ze wsparciem dla tych przestarzałych technologii.

Jednocześnie już w maju 2016 r. wydana zostanie na rynek nowa generacja oprogramowania Sage – Sage Symfonia 2.0. – opartego o nowoczesne rozwiązania technologiczne (silnik bazy danych Pervasive) oraz współpracującą z aktualnie wspieranymi przez Microsoft systemami operacyjnymi. Okres pomiędzy majem, a październikiem to czas dla użytkowników Symfonii na przejście na nowa wersję oprogramowania Symfonia 2.0. 

Nowa Sage Symfonia 2.0. to przede wszystkim bezpieczeństwo, rozwój i komfort:

 • Zwiększony poziom bezpieczeństwa danych, dzięki pracy na wydajnym i stabilnym silniku bazy danych oraz na wspieranym przez Microsoft systemie operacyjnym.

 • Efektywna, stale uaktualniana technologia, dzięki skupieniu się na nowszej technologii z jednoczesnym uwolnieniem zasobów dotychczas zaangażowanych w utrzymanie przestarzałych rozwiązań, zyskujemy czas na rozwój, aby móc oferować użytkownikom coraz doskonalsze produkty i usługi.

 • Oszczędność czasu dzięki nowym funkcjonalnościom usprawniającym pracę, jak np. import danych z GUS, czy import kursów walut.

Przejście na Symfonię 2.0 dla klientów, którzy aktualnie korzystają z Gwarancji Premium nie będzie wiązało się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Klienci posiadający Gwarancję Podstawową zyskają możliwość przejścia na Gwarancję Premium.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel.
32 202 15 46 w godzinach 9-16 od poniedziałku do piątku.

e-Deklaracje

Zgodnie z nowelizacją ustawy o podatku dochodowym od 1 stycznia 2015 r. płatnicy podatków co do zasady zobowiązani zostają do wysyłki druków w formie elektronicznej.

Nowelizacja dokonana Ustawą z dnia 26 września 2014 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. 2014 poz. 1563) przewiduje nowe obowiązki w zakresie składania PIT-11, PIT-8C, PIT-R oraz deklaracji PIT-40 drogą elektroniczną. Od 1 stycznia 2015 r. każdy płatnik, mający obowiązek sporządzenia informacji lub rocznego obliczenia podatku dla więcej niż pięciu podatników (osób fizycznych), będzie zobowiązany do wysyłania formularzy deklaracji podatkowych do urzędu skarbowego wyłącznie przez Internet.

Tylko w wyjątkowych przypadkach dopuszczalne będzie przekazanie do urzędów skarbowych druków w formie tradycyjnego dokumentu pisemnego.

 • Formę tradycyjną stosować będzie można nadal w stosunku do druków adresowanych do podatników.
 • Natomiast w przypadku druków adresowanych do urzędów skarbowych:
  • Biura rachunkowe – nie będą mogły korzystać z formy papierowej bez względu na ilość osób, dla których przygotowuje się druki.
  • Płatnicy zatrudniający do 5 osób – mogą wysyłać deklaracje papierowo, ale muszą to zrobić do 31.01.2015
  • Płatnicy zatrudniający powyżej 5 osób – obowiązek wysyłki druków w formie elektronicznej.

Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą!
Posiadamy w swojej  ofercie programy do elektronicznej wysyłki dokumentów do urzędów skarbowych np. e-Box

Sage Symfonia Start 2015 i Sage Symfonia 2015 już w sprzedaży

Z przyjemnością informujemy, że od 22 października 2014 roku dostępna jest nasza nowa oferta produktowa na 2015 rok. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy programy:

  • Sage Symfonia Start 2015

Sage Symfonia Start to kompleksowy program przeznaczony dla firm rozliczających się uproszczoną księgowością. Rozwiązanie przystosowaliśmy zarówno do obsługi jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i firm, które rozliczają swoich pracowników. Sage Symfonia Start zapewni Tobie i Twojej firmie wysoki poziom bezpieczeństwa prawno-podatkowego. Dzięki niej zmniejszysz koszty oraz zautomatyzujesz wiele codziennych czynności.

Nasz produkt łatwo dopasujesz do swoich potrzeb Zminimalizujesz ryzyko popełnienia błędu, dzięki podpowiedziom kolejnych kroków niezbędnych do wykonania zadania. Decydując się na Sage Symfonia Start zyskasz wysokiej jakości produkt oraz profesjonalne wsparcie, dzięki usługom abonamentowym Sage Gwarancja.

Czytaj więcej

  • Sage Symfonia 2015

Sage Symfonia jest sprawdzonym przez niemal 50 tysięcy Klientów systemem wspierającym zarządzanie w firmach rozliczających się pełną księgowością. Jest lubiana przez księgowych oraz ceniona przez ośrodki edukacyjne. Elastyczna, modułowa budowa oraz dostępność dodatkowych opcji sprawia, że możesz łatwo zbudować system dostosowany do potrzeb Twojej firmy.

Sage Symfonia zapewni Tobie i Twojej firmie bezpieczeństwo prawne wynikające z pracy na oprogramowaniu zgodnym z przepisami. Jej zakres gwarantuje wsparcie w kluczowych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa, a dodatkowe opcje rozszerzą funkcjonalności dając jeszcze lepsze dopasowanie do potrzeb Twojej firmy. Oferowane przez nas usługi zapewnią profesjonalne wsparcie merytoryczne i techniczne

Czytaj więcej

Sage Symfonia ERP 2015 już w sprzedaży

Z przyjemnością informujemy, że od 22 października 2014 roku dostępny jest nasz nowy produkt - Sage Symfonia ERP 2015. Jest to kompleksowy system do zarządzania przedsiębiorstwem. Umożliwia pełną integrację danych z różnych obszarów działalności firmy. Elastyczna budowa powoduje, że możemy ją łatwo dopasować do potrzeb Twojego biznesu.

Czytaj więcej


Wyszukaj dodatek dla siebie

Poznaj nasze dodatki

x

Nasze cenniki

x
Dodatki Cenniki