Zadzwoń: (032) 202 15 46

9 powodów by przejść na Sag​e Kadry i Płace One Payroll

Sage Kadry i Płace One Payroll jest aktualizowany na bieżąco i sprawnie radzi sobie w gąszczu prawnym, obsługując nie tylko nowe regulacje, ale także większość wyjątków od przepisów. To jedna, zintegrowana aplikacja do zarządzania obszarem madrkwo-płacowym w każdej firmie. W zależności od Twoich potrzeb możesz dokupić do niej dodatkowe opcje w atrakcyjnych cenach.

Wprowadziliśmy automatyczne aktualizacje, które ułatwiają pracę specjalistów kadrowych, ale też firmowemu informatykowi.

  • #1.   Płać za to z czego korzystasz. Klient może wybrać te dodatkowe opcje, których potrzebuje. Może też wybierać wersje w zależności od liczby obsługiwanych pracowników na liście płac.

  • #2.    Łatwa rozbudowa. Rozbudowa będzie polegała wyłącznie na odświeżeniu nowej licencji, bez konieczności ponownej instalacji, aktualizacji bazy danych, wysyłania karty rejestracyjnej, aktywacji itp.

  • #3. System rośnie wraz z firmą. Wzrost firmy często oznacza, że musi ona wdrożyć bardziej skomplikowane procesy, rozbudować struktury itd. Sage Kadry i Płace One Payroll oferuje większe bogactwo nowych funkcjonalności – nie trzeba wydawać pieniędzy na nowy program. Można dodać nowe opcje do używanego programu Sage Kadry i Płace One Payroll, np. integracje z systemami rejestracji czasu pracy, systemami e-urlopów, tworzenia pasków płacowych i wysyłanie ich e-mailem, przelewy online, e-teczka pracownika. Sage Kadry i Płace One Payroll umożliwia rozliczanie dużych wolumenów umów zleceń. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom pojedynczy specjalista ds. kadr może bez problemu w łatwy sposób rozliczyć nawet 3 000 rachunków do umów zleceń w ciągu miesiąca.

  • #4 Możliwość otwierania i zamykania okresów wynagrodzeń dla wybranych pracowników. W Symfonii operacja otwierania i zamykania okresów wynagrodzeń przeprowadzana jest wyłącznie dla wszystkich pracowników. Oznacza, to, że chcąc poprawić wynagrodzenie jednego pracownika użytkownik musi przeliczyć wynagrodzenia wszystkich pracowników, a potem ponownie wszystkich sprawdzić. W Sage Kadry i Płace można ją wykonać jednego pracownika dla wybranych kilku pracowników, co znacznie skraca czas wykonania tej operacji i ogranicza konieczność ponownego sprawdzania wynagrodzeń dla wszystkich pracowników.

  • #5 Wyrównania i korekty. Możliwość przygotowania korygujących list płac dotyczących (np. zmiana jednej nieobecności na inną, podwyższenie / obniżenie wynagrodzenia, zmiana parametrów czasu pracy, przekroczenia ZUS i inne) oraz przygotowania korygujących deklaracji ZUS.

  •  #6. Bezpieczniejszy silnik bazy danych. MS SQL ma bardziej rozbudowane mechanizmy chroniące bazę przed uszkodzeniem niż używane we wcześniejszych wersjach silniki Betrieve czy Pervasive. Nowe rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo danych i chroni przed ich utratą (np. w wyniku uszkodzenia bazy danych)

  •  #7. Większa wydajność. W Sage Kadry i Płace naliczenia wynagrodzeń są wykonywane szybciej niż w Symfonii. Sage Kadry i Płace jest przygotowany na obsługę nawet 10 000 pracowników na liście płac. 

  • #8. Bardziej zaawansowane ustawienia dostępu poszczególnych użytkowników. Zyskujesz większą kontrolę i wiedzę nad tym, co użytkownicy robią w programie.

  • #9 Łatwiejsze ( z możliwością ustawienia automatyczne) tworzenie kopii bezpieczeństwa

 

 Pobierz wersję demo programu, wypróbuj nowe funkcjonalności i udogodnienia, które wprowadziliśmy po wysłuchaniu setek opinii naszych klientów.

 Uwaga użytkownicy programu Sage Symfonia 2.0 Kadry i Płace! Wsparcie aktualizacji prawnych do Waszego programu będzie świadczone do maja 2018 r. Nowe funkcjonalności programu są dostępne już teraz w Sage Kadry i Płace One Payroll.


Wyszukaj dodatek dla siebie

Poznaj nasze dodatki

x

Nasze cenniki

x
Dodatki Cenniki