Zadzwoń: (032) 202 15 46

Sage Symfonia 2.0

Informujemy, że producent oprogramowania klasy ERP - firma SAGE z dniem 1 października 2016 r. kończy wsparcie dla przestarzałej technologii, czyli: systemu operacyjnego Windows XP oraz silnika bazy danych Btrieve. Tylko do tej daty wspierane będą też obecne produkty linii SYMFONIA funkcjonujące dotychczas ze wsparciem dla tych przestarzałych technologii.

Jednocześnie już w maju 2016 r. wydana zostanie na rynek nowa generacja oprogramowania Sage – Sage Symfonia 2.0. – opartego o nowoczesne rozwiązania technologiczne (silnik bazy danych Pervasive) oraz współpracującą z aktualnie wspieranymi przez Microsoft systemami operacyjnymi. Okres pomiędzy majem, a październikiem to czas dla użytkowników Symfonii na przejście na nowa wersję oprogramowania Symfonia 2.0. 

Nowa Sage Symfonia 2.0. to przede wszystkim bezpieczeństwo, rozwój i komfort:

 • Zwiększony poziom bezpieczeństwa danych, dzięki pracy na wydajnym i stabilnym silniku bazy danych oraz na wspieranym przez Microsoft systemie operacyjnym.

 • Efektywna, stale uaktualniana technologia, dzięki skupieniu się na nowszej technologii z jednoczesnym uwolnieniem zasobów dotychczas zaangażowanych w utrzymanie przestarzałych rozwiązań, zyskujemy czas na rozwój, aby móc oferować użytkownikom coraz doskonalsze produkty i usługi.

 • Oszczędność czasu dzięki nowym funkcjonalnościom usprawniającym pracę, jak np. import danych z GUS, czy import kursów walut.

Przejście na Symfonię 2.0 dla klientów, którzy aktualnie korzystają z Gwarancji Premium nie będzie wiązało się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Klienci posiadający Gwarancję Podstawową zyskają możliwość przejścia na Gwarancję Premium.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel.
32 202 15 46 w godzinach 9-16 od poniedziałku do piątku.

Materiały powiązane :
 • F

  Gwarancja premium

  Regulamin

 • H

  Raporty graficzne

  Funkcjonalność dodatkowa

 • H

  Detal

  Funkcjonalność dodatkowa

 • F

  Analizy finansowe

  Oprogramowanie

 • F

  Środki trwałe

  Oprogramowanie


Wyszukaj dodatek dla siebie

Poznaj nasze dodatki

x

Nasze cenniki

x
Dodatki Cenniki