Zadzwoń: (032) 202 15 46

4Customer

4Customer Produkcja to system wspomagający zarządzanie produkcją. Został zaprojektowany specjalnie dla Systemu Zarządzania Forte oraz Systemu Symfonia. Współpracuje z modułami: handlowymi i finansowo-księgowymi tych systemów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm zajmujących się produkcją różnego rodzaju i formatu (wielkoseryjną i małoseryjną). Pozwala na dostosowanie metod i procesów produkcyjnych do zmieniających się potrzeb firmy.

Czytaj więcej...

Unicore

System Unicore Produkcja Premium należy do najlżejszych i najbardziej przyjaznych dla użytkownika narzędzi wspomagających zarządzanie produkcją w małych i średnich przedsiębiorstwach. Rozwiązanie bazuje na sprawdzonym oprogramowaniu SYMFONIA Premium ( System Symfonia). System Unicore Produkcja Forte stanowi uzupełnienie linii SYMFONIA Forte o rozwiązania produkcyjne i logistyczne, tworzące komplementarne składniki systemu ERP.
System Unicore Produkcja należy do najlżejszych i najbardziej przyjaznych dla użytkownika narzędzi wspomagających zarządzanie produkcją w małych i średnich przedsiębiorstwach. Rozwiązanie bazuje na sprawdzonym oprogramowaniu Symfonia linii Premium i Forte. Główne cele realizowane przez Unicore Produkcję to:

Czytaj więcej...


Wyszukaj dodatek dla siebie

x

Nasze cenniki

x
Dodatki Cenniki