Zadzwoń: (032) 202 15 46

Konsultacje

Misją firmy HARD-SOFT, jako integratora rozwiązań informatycznych, jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług informatycznych wpływających na zwiększenie efektywności i skuteczności działania Klientów oraz uzyskanie przewagi nad konkurencją.

Dążąc do realizacji misji firmy, przygotowaliśmy dla państwa liczne rozwiązania consultingowe. Stanowiące formę kontaktu z naszym biurem, w ramach których m.in. mogą państwo:

  • zadać i uzyskać odpowiedzi na intrygujące Państwa pytania.
  • skonsultować się z naszymi specjalistami i serwisantami.
  • podyskutować zarówno z nami, jak i użytkownikami systemów symfonii, forte, itp.
Program Skype - jest najczęściej wykorzystywanym oprogramowaniem w firmach do kontaktowania się. Dlatego też, zapraszamy do porozmawiania z naszymi specjalistami.
Biuro Hsoft.pl Krystian Michalski
Agnieszka Michniak Radosław Kaczmarczyk
Robert Wróbel Łukasz Pamuła
Krzysztof Szymała    
Chat ze specjalistą jest formą interaktywnego kontaktu on-line, poprzez który mogą Państwo porozmawiać z naszymi specjalistami jak i serwisantami.

Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej. Forum dostępne na stronie symfonia.org jest formą dyskusji na temat systemów erp w firmach.

Zapraszamy do skorzystania i wyrażenia własnych opinii, poglądów na temat systemów erp wykorzystywanych w Państwa firmie.
Jak również zapraszamy do zadawania pytań, zgłaszania problemów z którymi się Państwo spotykają podczas pracy pod systemami Sage.

Odwiedź nasze forum


Wyszukaj dodatek dla siebie

x

Nasze cenniki

x
Dodatki Cenniki